top of page

Lezzet Hikayemiz

Her dilimde enfes

Pizza Tomato’yu keşfedin!

İlk dilimimiz, markamız, yani Pizza Tomato’nun öyküsü…

Lezzet serüvenine 1999’da Marmaris’te başlayan  markamız Pizza Tomato; ilk günden itibaren sektöründe en üstü hedeflemiş ve başta Ege Bölgesi olmak üzere

tüm Türkiye’ye enfes tadıyla yayılmıştır.  Pizza Tomato’yu  özel kılan kalitemiz, lezzet ve profesyonelliğimizle halen ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

İkinci dilimimiz, sadece sizlerin memnuniyeti için çalışan ekibimiz.

1999 yılından bu yana edindiğimiz deneyim ve yetkinliklerimizle ulaştığımız profesyonel kurumsallaşmamıza son derece güveniyoruz.

Siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için en hijyenik ortamlarda, keyifle çalışan usta ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 

Ve dilimlerimizin kuşkusuz süper starı, kahramanı ve her ısırıkta yüzünüze keyifli bir gülümseme bırakacak olan pizzamız… Kesinlikle ve kesinlikle pizzamız konusunda oldukça iddialıyız! Günlük taze hamur ve malzemelerle usta eller tarafından dilediğiniz gibi hazırlanan pizzalarımız,  damağınıza mühür vuran vazgeçilmez lezzetiniz olacak!

Devamlı gelişen, dünya ve yöresel mutfağın lezzetleriyle harmanlanıp, damak tadınıza hitap eden pizzalarımız sayesinde bizi her ziyaret edişinizde farklı bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız.

 

Pizza Tomato olarak sizlere sunduğumuz hizmet dilimimizde, taptaze ve sağlıklı malzemelerden yapılan pizzalarımıza her daim kolayca ulaşabilmeniz bizim için çok önemli! Pizza Tomato olarak sizi şubelerimizde misafir etmenin yanında, bir tık uzaklıktaki online sipariş ve bir alo uzaklığındaki paket servisimizle evlerinizde sofralarınıza

misafir olmaktan mutluluk duyuyoruz!

 

Son olarak siz değerli misafirlerimize şunu belirtmek isteriz ki; Pizza Tomato her dilimi farklı aşamalardan oluşan bir lezzet deneyimidir. Bulunduğunuz her yerde sizlere aynı Pizza Tomato lezzetini yaşatabilmek için; hijyen odaklı ve konforunuza göre hazırlanmış lezzet duraklarımıza heyecanla bekliyor, sizleri seviyoruz!
 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; hizmet kalitesi ve ürün yelpazesini geliştirip devamlı ileriye giden, büyüyen bir firma olmak. Misafirlerimizin damaklarında yer edip yerleşen lezzetlerle Türkiye’nin öncü pizza markası olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; devamlı gelişen, çağın getirdiği yenilikleri marka ve bayilere entegre etmek Pizza Tomato’nun şirket kültürüdür. Bunun yanında insanların damak tatlarındaki yerlerini sağlamlaştırmak ve yeni lezzetlerle de pizzalarına hem restoranlarında hem de evlerinde yeni pizza tutkunları kazandırmaktır.

bayrak3.jpg

GENEL MÜDÜR MESAJI

Yazgan Ailesi olarak bir evladımız gibi gördüğümüz Pizza Tomato,

1999 yılında Karşıyaka-İzmir’de kurulmuştur. Faaliyetlerine ise Marmaris-Muğla’da başlayarak sektöre giriş yapmıştır. Markamızı, restoranlarımızı ve ekibimizi her zaman ileriye, gelişime yönlendirip, bunu da felsefemiz olarak belirledik. Markamız Pizza Tomato bu felsefe sayesinde çağın getirdiği yeniliklere uyum sağlamış, hiçbir zaman geri kalmamıştır.

Sektör geliştikçe, istekler arttıkça altyapımız da buna bağlı büyümüş ve markamız kurumsallaşmaya başlamıştır. Bununla beraber Franchise Bayilik sistemine geçiş sağlayarak Pizza Tomato lezzetini, kalitesini tüm Türkiye’ye yaymaya başladık.

Biz büyüdükçe ürün yelpazemiz de sürekli gelişti.
 

Günümüze kadar il ve ilçelerde 65’i aşkın restoranlarımızla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. Pizza Tomato şubelerinin %95’i profesyonel kalitemizi, felsefemizi benimsemiş Franchise Bayileri tarafından işletilmektedir. Aslında biz kocaman bir aileyiz, sizleri restoranlarımızda; yani evlerimizde özenle misafir eden koca bir aile!

Kalitemiz, felsefemiz ve sizlerin ilgisiyle hedefimiz tüm Türkiye’de şubelerimizi yaygınlaştırmak. Ancak hedefimiz sadece bununla sınırlı değil. Yerli ve milli markamızı tüm dünya ile tanıştırmak uzun vadeli planlarımız arasında mevcuttur. Bu aşkı, tutkuyu, lezzeti ve kaliteyi; dinamik, uzman kadromuzla el ele tüm dünyaya yayacağımızdan şüphemiz yok.

 

Hedeflerimize giden yolda bazen yokuşlar, tökezlemeler elbet olacaktır. Hiçbir başarı kusursuz gelmez. Biz de bunun bilincinde olup her zorluğu bir gelişim olarak görüp, bayilerimizle el ele bu zorlukları aşmaya her zaman hazırız. Buradan ailemizin bir parçası olan siz değerli misafirlerimize, hizmette kalitemizi yansıtan bayilerimize Yazgan Ailesi olarak teşekkür etmek istiyorum.

Pizza Tomato ve pizza aşkımız daim olsun!


Pizza Tomato Genel Müdürlüğü

bottom of page