Pizza Tomato; kendi işini kurmak isteyip bunu da karlı, kazançlı, gelişen ve başarılı bir yatırımla yapmak isteyenler için en mantıklı adrestir.

Pizza Tomato Express Şube Render (1 of 24).jpg

Birlikten Kazanç Doğar!

Pizza Tomato'nun Bayilik sistemi ile iş kurup bayii

olmak çok kolay. Bayilik veren firmalar arasındaki en büyük avantajımız, yatırımcı dostu bir franchising modelini benimsemiş olmamızdır.
Bayilerimizin verimli olması demek, markamızın verimli olması anlamına geldiğini çok iyi biliyoruz.

Bayilik sistemimiz ile ilgili detaylı bilgi ve şartlarımızı
öğrenmek için lütfen aşağıdaki bayilik formuna
bilgilerinizi gönderin. 

Kazancın Adresi Belli!
Bu Lezzete Ortak Olmaya
Hazır mısın?

Siz de 1999 yılında kurulan bu değerli ailenin bir parçası olmak ister misiniz?

Pizza Tomato, Franchising sisteminin getirdiği bütün olanak ve avantajların yanı sıra; oldukça profesyonel bir ekiple iş hayatına giriş fırsatı sunmaktadır.

 

Pizza Tomato olarak; pizza aşkımızı Franchise Bayilik sistemiyle tüm Türkiye’ye yaymaktayız. Amacımız pizza tutkumuzu yayarken, bunu bayilerimizle gerçekleştirip onların da kendi işlerine sahip olmalarını, büyümeleri ve gelişmelerini sağlamaktır.

 

Güçlü operasyon ekibimiz her alanda bayilerimize destek olup, onlara markamızın yeni proejelerini ve düşüncelerini aktarıp rehberlik etmektedir. Ayrıca belirli aralıklarla bayilerle genel grup toplantıları yaparak, bire bir ziyaretlerle de aramızdaki ilişkiyi, enerjiyi diri tutuyoruz.

pizzatomato.jpg

Konseptlerimiz

Pizza Tomato'da yatırımcılarımızın hedefleri doğrultusunda 4 farklı pizza bayilik konsepti vardır.  Mekân içeriğinden ürün çeşitine kadar değişkenlik gösteren bu konseptler arasında yatırımcının bütçesine uygun seçim yapma imkanı sağlanmaktadır.

 

Bayilik Başvuru Formu

Pizza Tomato Bayilik Formumuzu Doldurun, Avantajlı Fırsatlar Hakkında Bilgi Alın

arrow&v
arrow&v