top of page

Pizza Tomato; kendi işini kurmak isteyip bunu da karlı, kazançlı, gelişen ve başarılı bir yatırımla yapmak isteyenler için en mantıklı adrestir.

Pizza Tomato Express Şube Render (1 of 24).jpg

Birlikten Kazanç Doğar!

Pizza Tomato'nun Bayilik sistemi ile iş kurup bayii

olmak çok kolay. Bayilik veren firmalar arasındaki en büyük avantajımız, yatırımcı dostu bir franchising modelini benimsemiş olmamızdır.
Bayilerimizin verimli olması demek, markamızın verimli olması anlamına geldiğini çok iyi biliyoruz.

Bayilik sistemimiz ile ilgili detaylı bilgi ve şartlarımızı
öğrenmek için lütfen aşağıdaki bayilik formuna
bilgilerinizi gönderin. 

Kazancın Adresi Belli!
Bu Lezzete Ortak Olmaya
Hazır mısın?

Siz de 1999 yılında kurulan bu değerli ailenin bir parçası olmak ister misiniz?

Pizza Tomato, Franchising sisteminin getirdiği bütün olanak ve avantajların yanı sıra; oldukça profesyonel bir ekiple iş hayatına giriş fırsatı sunmaktadır.

 

Pizza Tomato olarak; pizza aşkımızı Franchise Bayilik sistemiyle tüm Türkiye’ye yaymaktayız. Amacımız pizza tutkumuzu yayarken, bunu bayilerimizle gerçekleştirip onların da kendi işlerine sahip olmalarını, büyümeleri ve gelişmelerini sağlamaktır.

 

Güçlü operasyon ekibimiz her alanda bayilerimize destek olup, onlara markamızın yeni proejelerini ve düşüncelerini aktarıp rehberlik etmektedir. Ayrıca belirli aralıklarla bayilerle genel grup toplantıları yaparak, bire bir ziyaretlerle de aramızdaki ilişkiyi, enerjiyi diri tutuyoruz.

pizzatomato.jpg

Konseptlerimiz

Pizza Tomato'da yatırımcılarımızın hedefleri doğrultusunda 4 farklı pizza bayilik konsepti vardır.  Mekân içeriğinden ürün çeşitine kadar değişkenlik gösteren bu konseptler arasında yatırımcının bütçesine uygun seçim yapma imkanı sağlanmaktadır.

 • Pizza Tomato Franchise Bayisi olmanın avantajları nelerdir?
  -Ürünlerimizi günlük taze hamurla hazırlıyor oluşumuz. Misafirlerimize sunduğumuz bu güvence ilkesi bütün Pizza Tomato bayilerinde aynı titizlikle uygulanmaktadır. -%100 yerli sermaye ile kurulmuş olan markamız, sektörde büyüdükçe yerli üretime ve istihdama katkı sağlamaya devam etmektedir. -Geniş ürün yelpazesiyle her yaştan ve her bütçeden misafirlerimizi ağırlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca paket servis ve online sipariş hattımız her eve pizza aşkımızı götürmemize olanak sağlıyor. Bu sayede restoranlarımız günün her saati yüksek kazanç potansiyeline sahiptir.
 • Pizza Tomato’da Bayiliğinde Sunulan Konseptler Nelerdir?
  -Yatırımcıların isteği ve mekanın konumuna göre dört farklı konsepte sahibiz. Konseptlerimiz kazançlarınızı maksimum seviyeye çıkartmak için ekibimiz tarafından özenle hazırlanmıştır. Misafirlerimize kusursuz ve kaliteli hizmet verirken, kendi işinizle kazanç sağlamanıza olanak tanıyoruz.
 • Pizza Tomato’nun Bayilerine Sunduğu Reklam ve Pazarlama Çalışmaları Nelerdir?
  Reklam stratejimiz doğrultusunda pazarlama çalışmalarımızı iki farklı alanda yürütmekteyiz. Lokal pazarlamada; şubeler, müşterilerle bire bir temas kuracakları alanlarda broşür, afiş, tabela, kupon, şubelere özel kampanya çalışmaları yürütürler. Ulusal pazarlamada ise; Pizza Tomato ulusal reklam bütçesiyle; televizyon, internet reklamları, sosyal medya çalışmalarını yürütmekteyiz.
 • Pizza Tomato’nun Bayilerine Sunduğu Eğitim Destekleri Nelerdir?
  Ekiplerimiz; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar. Pizza Tomato Akademi ve Denetim Departmanı, gıda bayiliği konusunda standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar. Standart program; teorik ve pratik olmak üzere 3 hafta boyunca, genel merkezimizde konusunda uzman ekipler tarafından verilen eğitimlerle gerçekleştirilir. Ardından Franchise Bayi açılana kadar geçen süre boyunca, belirlenen gelişmiş bir Pizza Tomato bayisinde; pizza yapımı, ürün kalitesi, hijyen, müşteri odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans gibi konularda çok ayrıntılı bir eğitim programı uygulanır. Bu eğitimi alan kişiler teste tabi tutulurlar ve başarılı olanlara Pizza Tomato tarafından sertifika verilir. Şube açıldıktan sonra da eğitim departmanımız; gelişmiş bir pizza dükkanının oluşması için servis, bilgi ve ürün kalitesinin standartlarını korumak amacıyla 3 hafta boyunca kontrollerine devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler Francihse Bayinin çalışma sürecinde de devam etmektedir.
 • Pizza Tomato’nun Lojistik Desteği Nasıldır?
  Gıda ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz Pizza Tomato merkez ve anlaşmalı tedarikçi firmalar tarafından belirli rut planında şubelere sevk edilir.
 • Pizza Tomato'da Bayi Olma Süreci Nasıl İlerler?
  Franchise Bayi olma süreci 4adımdan oluşmaktadır. Bilgi Alma Talepler için web sitemizden başvuru yapılması gerekmektedir. Bilgi alma; telefon, mail veya referans yöntemi ile gerçekleştirilebilinir. Başvuru Başvuru yapan kişi web sitemizde yer alan başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmalıdır. Ön Görüşme Başvuru yapan Franchise Bayi adaylarımız, başvuru formunda belirtmiş oldukları telefon numaralarından aranırlar ve profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için Genel Merkeze davet edilirler. Analiz, Onay, Kontrat ve Hazırlık İş kurmak isteyen Franchise Bayi adayının önerdiği konumlardaki yerlerin, yönetimin atadığı teknik kadrosu tarafından gerekli gözlem ve fizibilite çalışmalarından sonra yönetim onayına sunulur ve uygun görüldüğü takdirde İsim Hakkı Hizmet Sözleşmesi taraflar arasında imzalanır. Ardından kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar ve bu aşamadan sonra adayın ve personelin 3 haftalık eğitim sürecine katılması talep edilir. Bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorunludur.
 • Pizza Tomato Bayilik Fiyatları Nedir?
  Pizza Tomato'nun bayilik fiyatları konsept çeşiti ve metrekare bazlı olarak değişkenlik göstermektedir, aşağıdaki linklerden konseplere göre ortalama maliyetlere ulaşabilirsiniz.
bayilik-basvuru-formu

Bayilik Başvuru Formu

Pizza Tomato Bayilik Formumuzu Doldurun, Avantajlı Fırsatlar Hakkında Bilgi Alın

bottom of page