top of page
Pizza Tomato Express Şube Render (1 of 2

İş Kurmak İsteyenlere

Büyük Fırsat

Kendi işinizi kurun, kazanmaya hemen başlayın!

Pizza Tomato; kendi işini kurmak isteyip bunu da karlı, kazançlı, gelişen ve başarılı bir yatırımla yapmak isteyenler için en mantıklı adrestir.

Kendi işinizi kurmak istiyorsunuz ancak ne iş yapacağınıza veya nereden başlayacağınıza karar verme aşamasında mısınız? O halde yazımızı okumaya devam edin.
Bir çok girişimci gibi iş kurma fikriniz aklınızda canlandığı andan itibaren çeşitli iş kurma sitelerine göz atmışsınızdır. 

Genel hatlarıyla iş kurmak için girişimci bir ruha ve yeterli sermayeye ihtiyacınız olduğu söylenir, aslında bu bir bakıma doğrudur fakat işin içine girdiğinizde bir hayli karmaşık detaylar zinciri sizleri beklemektedir. 

İş kurduktan sonra para kazanmak, kazancınızı sürdürülebilir kılmak için sermayeden daha fazlasına sahip olmanız gerekir. Bu doğrultuda yeterli bilgi birikimi, doğru personel seçimi ve deneyiminiz olması kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Günümüz artan rekabet şartlarını göz önüne aldığımızda bütün bunlarla kalmayıp en uygun satın alma hizmeti, personel eğitimi, mal tedariği ve sevkiyatı gibi olanaklara sahip olmanız gerekmektedir.

     

İşinizi kurduğunuz ilk andan itibaren kazanmaya başlayacağınız bir sistemin içine dahil olmanız sizi tüm bu yüklerden kurtaracak ve sadece işinize odaklanmanızı sağlayacaktır.

Bu noktada Pizza Tomato'nun Bayilik olanakları sizler için avantajlı bir seçim olarak karşınıza çıkıyor. 

Pizzacılık sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi ile Pizza Tomato; kalite, lezzet ve hijyen standartlarını en üst düzeyde tutan, bayilik için güvenilir bir markadır.

Ücretsiz eğitim ve iş geliştirme desteği, hammadde ve lojistik desteği, anahtar teslim şube kurulumu, proje paylaşım imkanı ve her cebe uygun konsept seçenekleri ile Pizza Tomato'nun bayilik olanakları girişimcilerin sermayelerini en kısa zamanda kazanca dönüştürmelerini sağlamaktadır.

Kendi işinizi kurup,

en az risk ile para kazanmak istiyorsanız

Pizza Tomato'nun bayilik fırsatları tam size göre.

Kriz ortamlarında bile büyümeye devam eden Pizza Tomato'nun profesyonel kadrosu ve temelinde güven olan yatırım anlayışı ile girişimcilere cazip imkanlar sunmaktadır.

Pizza Tomato'nun bayilik fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için

aşağıdaki bayilik formumuzu doldurun,

yetkililerimiz sizleri belirttiğiniz zaman aralığında

arayıp detaylı bilgi vereceklerdir.

2020-05-25_19-09-02.jpg

Bayilik Başvuru
Formu

Bayilik Formumuzu Doldurun, 
Belirttiğiniz Süre İçerisinde Sİzlere Dönüş Yapalım.

bottom of page